Kurs kat. B – automat

 

Kurs prawa jazdy automat to specyficzna oferta, którą warto dokładnie przeanalizować. Nie dla każdego będzie wystarczającym rozwiązaniem, ponieważ nie uprawnia do prowadzenia dowolnego pojazdu. Co zyskasz, wykonując kurs na prawo jazdy kat. B automat ?

Jeżeli zapiszesz się na kurs na prawo jazdy kat. B automat w OSK SULEJ, otrzymasz możliwość zdawania egzaminu państwowego na samochodzie szkoleniowym. Dzięki temu zyskasz większą pewność, poczujesz się komfortowo i zredukujesz swój stres.

Pamiętaj! Kurs na prawo jazdy kategoria B – automat – uprawnia do kierowania wyłącznie samochodami z automatem. W dokumencie pojawi się kod 78, co oznacza zakaz prowadzenia aut z manualną skrzynią biegów.

Zaletami automatycznej skrzyni biegów są z pewnością:

  • Kierowca nie musi często operować dźwignią zmiany biegów. To jeden z najczęściej używanych argumentów wśród zwolenników „automatów”. System automatyczny ułatwia nam prowadzenie pojazdu, gdyż kierowca w czasie jazdy nie musi koncentrować się na zmianie pozycji lewarka.
  • Brak konieczności używania pedału sprzęgła — jako że aktualny bieg wybierany jest automatycznie, samochody wyposażone w automat nie posiadają sprzęgła. Do prowadzenia samochodu kierowca używa tylko jednej nogi, która obsługuje jednocześnie gaz i hamulec.
  • Zwiększona koncentracja kierowcy – zmiana biegów bywa nudna i rozprasza naszą uwagę. Co szczególnie widać w korkach. Automat jest dobrym rozwiązaniem dla początkujących kierowców, którzy nie wyrobili w sobie jeszcze odpowiednich nawyków.
  • Dzięki automatycznej skrzyni biegów, nie szarpiemy samochodem przy zmianie biegów.
  • Łatwiejsze ruszanie pod górkę – automatyczna skrzynia biegów ma tę właściwość, że auto puszczone z hamulca powoli toczy się do przodu. Zatem stojąc na wzniesieniu, nie trzeba zaciągać hamulca ręcznego, auto nie cofa się.
  • Komfort poruszania się po mieście, szczególnie w korkach.
CENA  KURSU: 2800 zł
KONTAKT – kliknij